FAQ

Kiedy dostanę dostęp do materiałów?

Twoje konto zostanie utworzone na platformie edukacyjnej » od razu po dokonaniu płatności. Dane dostępowe otrzymasz na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia.

Jak długo mam dostęp do materiałów?

Dostęp do szkoleń w devstyle jest dożywotni. Kupujesz teraz – na zawsze. Jeśli pojawią się aktualizacje czy uzupełnienia w kolejnych edycjach, otrzymasz je gratis. Wyjątkiem są małe, krótkie kursy z devbites » - tam kupujesz dostęp na rok (ale jest to wyraźnie napisane na stronie kursu).

Na czym polega gwarancja zadowolenia?

Masz 14 dni na zapoznanie się z zakupionymi materiałami. Jeśli w tym czasie cokolwiek Ci się nie spodoba - po prostu napisz do nas i zwrócimy Ci 100% pieniędzy. Bez żadnej dramy. Z dowolnego powodu. Niczym nie ryzykujesz!

Czy mogę ściągnąć materiały i oglądać je offline?

Wideo jest do streamingu online. Ściągniesz za to kod, slajdy i wszystkie materiały pomocnicze.

Czy materiały są dostępne na otwartej platformie?

Nasze materiały są hostowane na własnej platformie. Nie przewidujemy umieszczenia ich nigdzie indziej.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak, oczywiście. Faktura VAT 23% przychodzi na maila automatycznie, od razu po opłaceniu zamówienia. Nasze produkty możesz „wrzucić w koszty”. Jeśli potrzebujesz faktury proforma - zaznacz odpowiednią opcję podczas składania zamówienia.

A może dodatkowy rabacik dla...?

Nie udzielamy rabatów. Dodatkowe zniżki przewidujemy wyłącznie przy większych zakupach firmowych: do każdych 10 dostępów dodajemy 1 gratis.

Czy można zamówić z zagranicy?

Tak. Jednak platforma sklepowa nie wspiera zagranicznych danych, więc w tym celu napisz na kontakt@devstyle.pl.

Czy można kupić wiele dostępów naraz?

To informacja istotna szczególnie dla firm. TAK, można kupić wiele dostępów, składając jedno grupowe zamówienie (po prostu zwiększ liczbę sztuk w koszyku). Po opłaceniu zamówienia wyślij nam dane Uczestników (imię, nazwisko, email).

Dołącz do 20 000+ programistów korzystających z naszych Szkoleń

Zwiększ swój programistyczny potencjał dzięki wiedzy najlepszych ekspertów